Magický krámek, kde si potěšíte oko, pohladíte duši

Poradna

krámek nabízí

 • osobní konzultace ohledně Vašeho života, partnerství, vztahy, dobití energie, harmonizace čaker, očista rodových linií, práce s vnitřním dítětem, meditace, terapie duše, intuitivní vedení,  vše na objednání
 • Access Bars sezení, MTVSS sezení a Energetický Face lift na objednání
 • ukázání směru pomocí andělských karet, run, afirmací na lepší život, osobním rozhovorem, rituály,…tělové svíce
 • během dne, pokud čas dovolí, malé poradenské a věštecké okénko, odměnu nechávám na Vás
 • konzultace zdravotního stavu s lékařem specialistou
 • vyhotovení lékařské zprávy lékařem, za poplatek dle pojišťovny
 • zhodnocení zdravotního stavu lékařem, před plánovaným výkonem se sedací (zubařské ošetření, zákroky a malé chirurgické výkony…)
 • měření krevního tlaku po celý den zdarma dle časových možností, lékařem, zdravotní sestrou s registrací

Osobní sezení

jsou šitá na míru pro každého z Vás, pracuji intuitivně a rozhoduji se přímo při aktuálním setkání, co budeme dělat, jaké metody pro Vás zvolím, co konkrétně a čemu se budeme věnovat, z jakých metod se právě Vaše sezení poskládá.

cena za sezení cca 1,5 – 2 hodiny je 2 800 Kč

Je možné si  domluvit předem časové i finanční navýšení, vše je o komunikaci.  Termín objednání je závazný pro obě strany, zrušení termínu méně než  2 dny , je 100% úhrada pro klienta,  prosím pište mi hned, jakmile zjistíte, že nemůžete přijít, stát se může cokoli,  mám pro Vás pochopení,  z důvodu nemoci lze termín přesunout. Pokud se mi neozvete vůbec, beru to z Vaší strany jako nezájem o mé služby.

Objednáním na sezení souhlasíte s podmínkami, děkuji. 

 • Duševní, energetická podpora, rozhovor – cca 60 minut                                                                                                                             
 • Terapie duše – cca 90 – 120 minut, za příspěvek 2 800 Kč .( další započatá půlhodina je 700 Kč) 

Jedná se o velmi účinnou metodu, která jde do hloubky, s cílem zbavit klienta trápení, osvobodit ho, podívat se na jeho problém z jiné perspektivy. Pracujeme na úrovni podvědomí, na úrovni duše, prostě až kam nás naše duše pustí, jdeme do minulosti a dávných časů, protože někdy příčina sahá až sem a na úrovni podvědomí dané situace vyrušíme. Pracujeme skrze rušení karmických pout, kleteb, prokletí, odpuštění  sobě i druhým. Dochází k očištění, k zrušení bloků a omezení, které si neseme třeba právě z minulého života a jeho pochopení  na mnoha úrovních.  Sezení probíhá vleže, klient má zavřené oči, je ve stavu naprostého uvolnění, jako při meditaci,  je při vědomí a celý průběh  terapie si  pamatuje. Pro úspěšné absolvování této metody, se stačí  jen rozhodnout, udělat něco se svým životem, odhodlat se něco změnit.  Ráda Vás touto poutí , kde najdete odpovědi, provedu.

Metoda je vhodná pro dospělé, děti od 12 let, kromě těhotných a kojících žen, drogově závislých a osob, které užívají psychofarmaka, osob trpící schizofrenií, epilepsií, nemoci srdce, alkoholici.

 • Kvantová terapiecca 90 – 120 minut, za příspěvek 2 800 Kč, ( každá další započatá 1/2 hodina je 700 Kč)

práce v kvantovém(energetickém) poli, technika vyčištění vlastního podvědomí s následným kvantovým nastavením vašeho vědomí, což má za efekt lepší poznání sebe sama a zkvalitnění života ve všech jeho oblastech, cílem je dosáhnout, aby nás nebrzdily myšlenky a zajeté vzorce, programy a nastavení, probereme problém, který Vás trápí,  např. špatný vztah s rodiči, partnery, strachy, úzkost, bloky… , pracujeme se vzpomínkou, která tento program vytvořila a  odstraňují se špatné pocity, které ve vzpomínce jsou a tzv. se„přepíšou“ , většinou nastává okamžitá úleva a následné zlepšení dosavadního života.

Metoda je vhodná pro všechny, kdo chtějí svůj život někam posunout, změnit a žít, nic není nemožné, vše máte ve svých rukou!

 • Emoční kód  –  cca 60 – 90 minut, za příspěvek 1 800 Kč, ( každá další započatá 1/2 hodina je 700 Kč ) 

Je to práce s emocemi na úrovni tohoto života a jde i rodovou linií,  osvobození, uvolnění emocí,  které  jsou příčinou toho, co prožíváme, emoce jsou uvolněné napořád. Nevhodné pro těhotné, pro lidi s implantovanou inzulínovou pumpou, s kardiostimulátory, kochleární implantáty.

 • Krystaloterapie – harmonizace čakrového systému pomocí minerálů – 30 minut, za příspěvek 700 Kč
 • Access Bars sezení cca 60 –  90 minut, za příspěvek 1800 Kč

Vše se odehrává v hlavě a pokud něco změníte, co se Vám v hlavě odehrává, můžete změnit všechny své strachy, úzkosti, přesvědčení, nemoci, nastavení.Pomocí bodů na hlavě můžeme vypnout a vyčistit síť našich myšlenek, které nás brzdí v životě, jemným dotykem se spontánně uvolňují myšlenky, emoce, pocity, energie, které nás omezují v našem plném potenciálu.

Účelem této metody je dostat se z hlavy do svého těla a naslouchat mu a ptát se ho!

Toužíte po změně svých zažitých postojů, které vás omezují v životě? Chcete se zbavit zlozvyků? Zlepšit svůj     psychický stav? Nabýt nového sebevědomí a lásky k sobě samým?

Tyto a další oblasti života jemně a přesto velmi účinně řeší metoda Access Bars, kterou provozuji jako certifikovaný praktik.

Je to skvělá, velmi jednoduchá, účinná metoda, která uvolňuje z  těla a mysli všechny myšlenky, pocity, emoce, energetické bloky, které vás zcela zbytečně omezují v tom, abyste žili šťastný, harmonický život a byli více vědomí. Pomůže Vám kdykoliv uvolnit jakoukoliv obtížnou, nepohodlnou situaci v jakékoliv oblasti života a přinese mnoho lehkosti, uvolnění, radosti.

Výsledkem tohoto uvolnění je, že Vy a Vaše tělo znovu zažíváte lehkost a radost, začnete tvořit nové věci a mnoho jiného.

ACCESS BARS vám pomůže usnadnit změny ve všech oblastech vašeho života. Jednotlivé body souvisí s oblastmi života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod., jemným dotekem se nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme, a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo, vše, co už nám neslouží.

Tato metoda využívá 32 bodů na hlavě,ve kterých jsou uložené naše negativní informace, kvůli kterým těmito body neproudí energie tak jak by měla a při jemných dotecích se tyto body rychle uvolní a pustí tuto zablokovanou energii. Efekt bývá okamžitý, je to jako bychom zmáčkli tlačítko delete na pc.Lidé mají psychickou i fyzickou úlevu, uvolňuje se stres, napětí, snižuje se hyperaktivita, odbourává se únava, vyčerpanost, posiluje se životní energie, odstraňují se psychické problémy, úzkosti, strachy, fobie, deprese,…uvolňují se energetické dráhy, kterými může začít znovu proudit energie.

Vše v životě k nám přichází s lehkostí, radostí a slávou! Celý Váš život se může změnit !

Minimální počet sezení jsou tři sezení, proběhlá přenastavení jsou trvalého charakteru, kúra 10 sezeních je optimální.

Metoda v žádném případě nenahrazuje lékařskou pomoc a péči, jde o energetickou podporu, která může vše vhodně doplnit.

Každý se rozhoduje sám za sebe a je to jen a jen na jeho rozhodnutí jestli sezení absolvuje, pokud se tak rozhodnete,

stačí zajít do krámku a osobně se objednat nebo pak následně se mi ozvat na +420 606 360 724 .

 • Sezení MTVSS, cca 60 – 90 minut,  za příspěvek 1800 Kč

Molecular Terminal Valence Sloughing Systém (Systém pro uvolnění molekulární terminální valence)

Tento proces představuje zhruba tisíc věcí. Aktivujeme energie všech témat uvnitř těla. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím si zajistíte totální restart v těle Lze také použít na jednotlivé orgány a systémy těla např. respirační, metabolismus, lymfatický, klouby a další. Tento tělesný proces,posílí a nastartuje imunitu a lze ho provést ve více variantách. Ve zkratce si představte tělesný proces, při němž odpočíváte a já pracuji s vaší energií tak, aby se zlepšila obranyschopnost vašeho organismu, posílilo se tělo, začaly správně a naplno fungovat žlázy a orgány jako ledviny, játra, slezina, brzlík atd. Proces doporučuji během dvou měsíců několikrát opakovat. Můžete se těšit na nečekaně příznivý efekt pro vaši imunitu a tělo celkově.

 1. MTVSS celého těla
 2. MTVSS pro posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny).

Objednejte a dopřejte svému tělu skvělý prožitek, odpočiňte si, naberte energii, získejte přístup ke svému vědomí.

 • Sezení Energetický Face lift – cca 60 – 90 minut, za příspěvek 1800 Kč

Access Energetic Facelift je o rozmazlování našeho těla, získat k němu lepší přístup, milovat ho, dopřát mu jen to nejlepší z energetické cukrárny, která nemá omezení.

Chcete se cítit skvěle, omládnout a být sami se sebou spokojení?

Tento úžasný, regenerační proces nazýváme facelift, i když se jedná spíše o tělesný lift, protože je to hluboké léčení a laskavá péče o vaše celé tělo a mysl.

Pracujeme s energií a omlazujeme celý systém, včetně všech vnitřních orgánů až k dekoltu, obličeji a koruně hlavy.

Chcete oživit nejen tvář, tělo, ale i svůj život?

Oživuje a omlazuje nejen naši tvář a dekolt, ale i celé tělo až na úrovni DNA. Když je naše tělo vyživené a regenerované touto úžasnou hýčkající energií, celý náš život se tím také oživuje a dává do pohybu. Máme větší chuť si ho naplno, s radostí a lehkostí užívat.

Je to úžasná, pečující, léčebná a relaxační technika, která využívá energii k aktivaci vašeho obličeje tím, že spouští mnoho tělesných procesů, které jsou specificky zaměřené na transformaci účinků stárnutí, gravitace a stresu.

Jemnými dotyky na obličeji, krku, dekoltu, ale i na ploskách nohou se spouští frekvence energií, které regenerují a omlazují celý systém, včetně všech vnitřních orgánů až ke koruně hlavy.

Vymazávají se roky „zmrzlých emocí“, vyhlazují vrásky a otáčí hodiny zpět bez ohledu na to, jaký je váš věk.

Energetic Facelift™ také maže z mysli a těla vaše přesvědčení, soudy, názory a omezení ohledně stárnutí a degenerace těla.

ACCESS ENERGETIC FACELIFT™ je jedním z Access Consciousness® tělesných procesů, při němž se i velké množství tělesných procesů spouští. Pomáhá přirozené harmonizaci celého těla včetně vnitřních orgánů. Tento proces omlazuje obličej a odvrací stárnutí. Napomáhá „vedlejším efektem“ ke zvětšení prsů u žen a jejich zpevnění.
Při této terapii si dopřáváte relaxaci a nemusíte nic dělat jen přijímat jemné dotyky terapeuta v oblasti horní části těla (převážně na obličeji), které jsou prováděny speciálním postupem a kombinacemi.

Na rozdíl od botoxu, který je jedem zabraňujícím výrazu radosti a emocí v obličeji, je tento proces naprosto bezbolestný a velmi příjemný.

Pro omlazení už nejsou nutné injekce – stačí Access Energetic Facelift™!

Toto ošetření, pokud se provádí opakovaně, jsou výsledky dlouhodobé. Optimální počet je 10 – 15 sezení.

Když si dopřejete Energetic Facelift, nemění se jen váš fyzický vzhled, ale i celkové vyzařování osobnosti a stáváte se více sami sebou!Máte jiskru, záříte!

 • Zdroj: www.accessconsciousness.com

 • Vždy ve čtvrtek mezi 14. a 15. hodinou – poradna s lékařem specialistou, také na objednání.